Voore Puhkekesus

Voore Puhkekesus asub Jõgevamaal, keset maalilist Vooremaad. Tartusse on meilt 40, Jõgevale 30, Palamusele 13 ja Peipsi järveni 18 kilomeetrit.

Kõik algas sellest, et 10 aastat tühjana seisnud Leedimäe koolimaja ei oleks järgmist kümmet enam vastu pidanud. Aeg ja juhuslikud möödujad olid alles jätnud ainult uhked maakivist müürid, tubli plekk-katuse ja ühe ajaloolise lae. Muu oli mälestus…

1999 aastal avas vastrenoveeritud Voore Külalistemaja oma uksed. Koolimaja sai peamaja tiitli, ehitasime veel majutushoone 14 mugava toaga, soome sauna, grillikoja ja välibasseini. Elu läks uuesti käima.

2003 aasta suvel alustasime laienemisega. Ehitasime juurde suitsusauna, vabaõhu saali, rannavõrkpalli platsi, 4 mugavat peremaja, katsime kiviparketiga platsid ja teerajad. Täna on meil veel 200 kohaline konverentsihoone, mis võimaldab korraldada nii harivaid kui ka puhtalt meelelahutuslikke sündmusi.

Teretulnud on siin kõik- turismigrupid ja üksikkülastajad, suvepäevalised ja talvepuhkuse veetjad, jahi- ja kalameestest rääkimata.

Voore Külalistemaja, telefon 773 0336, faks 773 0337. info [ att ] voorekylalistemaja [ punkt ] ee
Kodulehekülg http://www.voorekylalistemaja.ee/